Вживані автомобілі подешевшають на 50%

Ринок вживаних автомобілів чекають значні зміни, пише automotoclub.info.

Швидше за все, ціни на вживані авто знизяться на 20% – це найбільш вірогідний сценарій. Однак, не виключено, що падіння вартості уживаних машин складе 50%.

Найменш імовірний сценарій – збереження нинішньої цінової політики на вторинному ринку. Такі прогнози надає Морган Стенлі, американський банківський холдинг, власник найбільшого брокерського бізнесу в світі.

На думку аналітиків, здешевлення вживаних машин буде тривати аж до 2021-го року. Це пояснюється зростанням ринку оренди автомобілів, які після служби в прокаті потрапляють на ринок з дуже «солодким» цінами. Експерти вважають, що доступна оренда машин та всілякі служби таксі (uber тощо), а також каршерінг роблять покупку особистого транспорту не завжди виправданою і вигідною. Тому зростає кількість тих, хто відмовляється від придбання автомобіля на користь ситуативного використання “чужих” машин та звільнення себе від обслуговування персонального авто.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Ворчун

  А при чем здесь Украина к американскому автомобильному рынку?

 • Алекс

  Если в мире подешевеют, то у нас могут даже подорожать.
  Полная отмена растаможки автомобилей -ОДИН ИЗ ОСНОВНЫХ ФАКТОРОВ ДЛЯ РОСТА ЭКОНОМИКИ УКРАИНЫ . Как это можно не понимать?
  Всё, всё, всё построено на автодвижении.
  Да, старый Мерс лучше нового Запорожца. Или производите качественные авто, или ничего. Зачем переводить природные ресурсы?