Куди вже простіше. В Україні хочуть змінити ПДР

Верховна Рада України відразу після закону про рух на перехрестях, підготувала законопроект для повної зміни і спрощення руху на дорогах країни. Про це стало відомо на прес-конференції, пише autonews.com.ua.

Юристи кажуть, що цей закон заснований на європейській практиці і зміни будуть для всіх, в тому числі і пішоходів.

«Незабаром депутати приймуть закон про повну зміну правил дорожнього руху. Зміни торкнуться майже всього – правила руху пішоходів, велосипедистів; можливості отримання прав і вимоги до інструкторів автошкіл. Законопроект заснований на європейській практиці і правилах. Його прийняття змінить ситуацію на дорогах України в кращу сторону», – сказав адвокат Андрій Верба.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • scrat

    “Законопроект заснований на європейській практиці і правилах” а поскольку в стране уже давно утвердилась практика под видом европейской практики внедрять то, о чем европейцы на самом деле никгода не слышали (как то оплата за транспортировку газа не по объему реального потребления, а по диаметру подведенной трубы) ждем новых правил с нетерпением. и копим деньги на пулемет, ибо без него жить становится все сложнее и сложнее…

  • Yurii Bieha

    Панове депутати! Зробіть людям, для початку ,західні зарплати! Навчіться сім раз міряти і раз відрізати!