Українцям знову змінили правила дорожнього руху

Це передбачено урядовою постановою “Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань безпеки дорожнього руху”. За останні шістнадцять років — це вже 22 правка, пише газета “Експрес”.

— Які саме зміни внесено до правил дорожнього руху? — питаємо Володимира Караваєва, заступника голови Координаційної ради загальнонаціонального Форуму безпеки дорожнього руху.

— Здебільшого це технічні зміни. Передовсім всі слова “міліція” замінили на слова “поліція” та “поліцейський”.

Є ще такий нюанс: тепер водій не має права передавати керування автомобілем особі, що перебуває у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, під впливом медпрепаратів. А змінами заборонено передавати керування автом особі, котра перебуває у хворобливому стані.

Також у нових правилах прописані норми щодо використання жезла. Його застосовуватимуть тільки для регулювання дорожнього руху. Вимога зупинки транспортного засобу працівник поліції буде подавати за допомогою сигнального диска з червоним сигналом чи світлоповертачем або рукою, якою він буде вказувати на відповідний автомобіль і місце його зупинки.Не пропустіть