Реформа МВС вдарила по правах водіїв

0

Водіїв обурили порушення ПДР патрульними.

Реформи несуть багато хорошого. Однак вони дають і масу поганого.

Наприклад, нинішня реформа МВС оголила проблему бюрократичного характеру. І виправити її можуть, знову ж таки, тільки папери. Жителі України зіткнулися з дилемою – багато водіїв потрапляють в невеликі ДТП щодня. Крім того, що подія ця сама по собі неприємна, яка змушує не заплановано витрачатися на ремонт, так ще і тяганина з оформленням ДТП у присутності співробітників ДАІ, пише avtoblog.org.ua.

При цьому досить часто права забирають. “На час”, як пояснюють ці самі співробітники.
Ось одна з історій – киянин потрапив в ДТП, міліція забрала права, був суд, на якому водій визнав свою провину і заплатив штраф. Але права так і не повернули. Чому? Так права забирало у нього ДАІ, яке сьогодні ліквідовано. А в Національній поліції його прав не виявилося. Тому що колишні співробітники ДАІ його просто не передали. Воно загубилося, так би мовити. Адвокати радять в цьому випадку писати офіційний запит із поліцію і чекати відповіді. Загалом, чергова паперова тяганина.

До того ж, громадяни все більш голосніше починають скаржитися на нових патрульних, які і законів особливо не знають, і штрафують кого хочуть, та ще й аварії влаштовувати можуть, підрізаючи автомобілі на дорогах. Загалом, процес пішов, але що далі буде… .


Не пропустіть