БелАЗ здивує новим аеродромним тягачем

У експериментальному цеху Білоруського автомобільного заводу завершується складання аеродромного тягача нового покоління БелАЗ-74270, здатного буксирувати літаки злітною масою до 600 тонн, пише autocentre.ua.

Конструктори БелАЗа грунтовно переглянули підхід до створення аеродромного тягача. Зокрема, змінено компонування машини. Конструкція БелАЗ-74270 залишилася в габаритних розмірах машин попередньої серії (7421), проте новий тягач дозволяє буксирувати повітряні судна 5-го класу із злітною масою до 600 т. Крім того, у виробництві застосований економічний двигун фірми Deutz TCD 2015 потужністю 450 к. с. з електронною системою управління та діагностики. Його екологічна безпека відповідає стандартам EPA/COMIII.

У новій машині встановлена ​​сучасна кабіна підвищеної комфортабельності – з панорамним лобовим склом, кондиціонером, інформаційним рідкокристалічним дисплеєм на панелі приладів. Крім цього, тут застосовуються поліпшені оббивні та ізоляційні матеріали. Для поліпшення оглядовості на машині використовується камера заднього виду.

Більше новин


Прокоментуй новину