БелАЗ здивує новим аеродромним тягачем

0

У експериментальному цеху Білоруського автомобільного заводу завершується складання аеродромного тягача нового покоління БелАЗ-74270, здатного буксирувати літаки злітною масою до 600 тонн, пише autocentre.ua.

Конструктори БелАЗа грунтовно переглянули підхід до створення аеродромного тягача. Зокрема, змінено компонування машини. Конструкція БелАЗ-74270 залишилася в габаритних розмірах машин попередньої серії (7421), проте новий тягач дозволяє буксирувати повітряні судна 5-го класу із злітною масою до 600 т. Крім того, у виробництві застосований економічний двигун фірми Deutz TCD 2015 потужністю 450 к. с. з електронною системою управління та діагностики. Його екологічна безпека відповідає стандартам EPA/COMIII.

У новій машині встановлена ​​сучасна кабіна підвищеної комфортабельності – з панорамним лобовим склом, кондиціонером, інформаційним рідкокристалічним дисплеєм на панелі приладів. Крім цього, тут застосовуються поліпшені оббивні та ізоляційні матеріали. Для поліпшення оглядовості на машині використовується камера заднього виду.


Не пропустіть