Ціни на бензин в Україні і США: разюча відмінність

Порівняйте ціни на паливо в Україні та в США. Вас це здивує!

Згідно з даними Bloomberg, за перший квартал 2017 року ціни на бензин в США опустилися до 68 центів за літр. Натомість середня вартість бензину в Україні становить майже 25 гривень за літр (93 центи), пише autocentre.

Але на цікавить не стільки різниця в ціні палива в США і Україні, скільки купівельна спроможність. Середньостатистичний американець заробляє 3 260 доларів. Тобто, на одну зарплату в США можна купити майже 4800 літрів бензину!

В Україні середня зарплата нині дорівнює 6 008 гривень (за даними Держкомстату). А це означає, що середньостатистичний українець може дозволити з однієї зарплати придбати 240 літрів бензину.

У підсумку, це говорить про те, що українці в 20 разів бідніші за американців. Хоча, насправді, може, і більше, адже 6 тисяч гривень на місяць заробляють далеко не всі наші громадяни.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Иван

  Да что говорить оборзели барыги пора на нары отправлять.

 • Владимир Янышин

  В Україні середня зарплата нині дорівнює 6 008 гривень (за даними Держкомстату)
  6 000грн, ШІСТЬ ТИСЯЧ КАРЛ!!!
  Цим недолугим бовдурам Держкомстату давно говорили що їхні дані не відповідають дійсності. Відкрийте очі тим баранам! Беруть київські зарплати і рівняють на усі області, Основні, тобто масові, це не високооплачувані роботи, і там ще багато хто за 3-4 тисячі працює. Чотири реально середня і не більше.
  А так, ну що, знову перемога.

 • Вася

  Купить на всю среднюю зарплату бензин и облить весь тот крысятник с колонами