Кабмін готує важливі зміни для автомобілістів

Кабінет міністрів України готує законопроект про поліпшення ситуації з безпекою на автомобільних дорогах України. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на розширеному засіданні колегії МВС України, повідомляє прес-служба глави уряду, пише sud.ua.

Він зазначив, що за останні три роки і три місяці на дорогах загинули 12,4 тис. чоловік, покалічені – понад 100 тис. чоловік.

«Жахливі цифри, з якими ми не можемо з вами миритися. Тому глибоко переконаний, що цього питання – безпеки на дорогах нашої держави – повинні приділити більше уваги», – підкреслив Володимир Гройсман.

Як заявив Володимир Гройсман, така група сьогодні працює над тим, щоб напрацювати необхідні рішення, які можна прийняти на рівні уряду і, можливо, змін до законодавства в галузі безпеки дорожнього руху.

«Я б хотів, щоб люди по вулицях, по дорогах в своїх селах, містах їздили в безпеці», – підкреслив він.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • elizar zadunaiysciy

  как минимум сначала необходимо иметь дороги а потом трогать автомобилистов а то все наоборот как обычно через дупу

  • Vladislav V

   полностью согласен

 • Пенсионер

  Вова, а ты поедь к своей маме через Белую Церковь, и тебе станет всё ясно какие дороги при твоём правлении. https://uploads.disquscdn.com/images/8d41ed3dadebf1c33908ed5f0df4ab7f869e08e6b4f69a2d3e499a6503561347.gif

 • Drozd Sergej

  Гройсман!, построй сначала то, по чём люди будут ходить и ездить нормально, а для автомобилистов мог бы и опустить цены на бензин. Нефть дешевеет, гривна укрепляется, а у нас цена на бензин растёт! Что за хрень постоянно такая? Про антимонопольный комитет уже никто и не вспоминает! Зачем он нужен? Просто кошмар! Сидят эти кровососы только тем и занимаются что выдумывают свои дебильные идеи по разным направлениям. Когда это закончится? Доскакались – скакуны!!!