Українець створив будинок на колесах за ціною Ланоса (Фото)

Житель Вінницької області Олександр вже сім місяців живе в будинку на колесах, який він створив своїми руками. Основою для автобудинку послужив старий причіп-рефрижиратор.

Олександр займається бізнесом, що вимагає постійних переїздів. Будинок на колесах він вирішив побудувати, щоб не бути залежним від нерухомості, та й жити на природі йому дуже подобається. Проект вийшов досить недорогим – всього $ 12 тис. Для порівняння, деякі будинки на колесах коштують сотні тисяч доларів.

Загальна площа будинку – 32 кв. м. Усередині облаштовані кухня, спальня з великим ліжком і санвузол. Встановлено вся необхідна побутова техніка – холодильник, аудіосистема, телевізор, комп’ютер з інтернетом і навіть пральна машина. Також всередині є три обігрівача і сучасна охоронна система з камерами.

Оскільки зараз Олександр живе на березі Південного Бугу, то проблем з водою не виникає, адже до річки підведена труба водозабору. Електроенергію Олександр бере у сусідів за символічну плату, тим більше, що сумарна потужність освітлення – всього 60 Вт.

Каналізаційні відходи збираються в гнучкий бак на 2000 л, а раз на місяць його чистять асенізатори. Якщо захочеться переїхати, всі комунікації можна від’єднати за годину і потім заново приєднати на новому місці.

Олександр готовий налагодити випуск подібних автодомів під замовлення і навіть мріє створити цілий населений пункт з подібних кемперів. До речі, у нього вже є однодумці, адже в Україні вже налагоджено виробництво житлових причепів Lifestylecamper.


Не пропустіть