В Україні стартувало полювання на автівки з європейськими номерами

Українська митниця та поліція розпочали рейди з виявлення авто з європейськими номерами. Власникам таких автівок можуть загрожувати штрафи й навіть конфіскації, пише 7dniv.info.

Серйозні перевірки вже розпочалися в окремих регіонах – Тернопільській та Полтавській областях, через що водії неабияк схвильовані. Особлива увага приділяється терміну перебування автівки на території України – якщо він перевищує місяць, власнику загрожує сплата суми від 8 до 17 тисяч грн.

Підлила масла в вогонь звістка про те, що в Литві з’явилася фірма, котра скуповує подібні машини та допомагає українським власникам повернути їх. Працівники для здійснення такої цілі користуються юристами, які можуть повернути справу в бік кримінальної відповідальності для конфіскатора.

Українські митники підтверджують: чимало років в Україні діяли різні схеми ввезення нерозмитнених автівок. Жителі прикордонних районів користуються, до прикладу, популярною схемою «пересічок» – перетину кордону машиною кожні 5-10 днів.

У будь-якому разі користування українцями машин із іноземними номерами є напівзаконне. В усуненні цього тепер митниці допомагатиме поліція. Обіцяють створити потужну систему контролю за такими діями. Однак, на думку юристів, досягти цього обом відомствам ніколи не вдасться.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • kadaad .

  Давно пора всех этих уродов лишить авто на левых номерах!

 • Ne voz laino v Ukrainu

  У Львові цих лохів з польскими і іншими бляхами хочь греблю гати. Воно в перше купило цю “Беху” чи “Авді” 90-х років і думає що воно цар на дорозі. Псують іншим людям своїм “барахлом” дорогі машини і тікають, думаючи що їх ніхто не знайде бо машина на Полякові чи Латиші та ін. При виклику таксі доводиться кожен раз поточнювати – що машину мені потрібно тільки на українській реєстрації і чути відверте здивування на те що використання машин з іноземною реєстацією в комерційних цілях є порушенням митного кодексу України.

  • слава

   ну нахуй етот бред нести мне такси на Украинских номерах. воно ето ты и такие педики как ты вы б собирались в месте и в рот ебите друг друга а на на жопы поцепите Украинские номера ХУЙЛАБАН

 • Alexander Unger

  какую все-таки мы страну построили, противно и стыдно. Вурдалаков упырей чиновников и лукавых пезанов. Надо что-то менять. И жить по закону и чтобы он все жилы с народа не вытягивал.

 • KOBA

  Подам в суд Позов на Поліцію, на предмет не виконання обовязків і дискримінацію власників авто: одні розмитнили, а інші хитрожопі ні.

 • Viktor Bartash

  У человека должно быть право выбирать то, что ему по карману! И если эти твари от власти ищут возможности грабить народ как только можно, то люди эту власть нагибают где могут. И машин на иностранныъх номерах в Украине будет все больше, из-за желениия людей издить на нормальных машинах и отсутствия денег на покупку новых! Эта борьба с ветрянными мельницами!

Коментувати