Український пенсіонер зібрав автомобіль-амфібію (фото)

0

Львівський пенсіонер-ентузіаст в домашніх умовах зібрав незвичайний автомобіль, який може їздити по дорогах і плисти по воді, пише vnews.agency

Про це повідомив новинний портал “zaxid.net”, посилаючись на заяву конструктора Йосипа Гринишина.

“За основу свого незвичайного автомобіля я взяв універсал Volkswagen Passat і доповнив певними деталями, яких потребувала моя амфібія. Я багато років пропрацював водієм, тому вирішив додати деталі, які я створив власноруч. Силовий агрегат я взяв від” Волги “, радіатор і решітка раніше були на УАЗі. Загалом, звичайна самодіяльність. Щоб моя амфібія змогла плавати по воді, я додав в неї спеціальний гвинт і важелі “, – розповідають на порталі.

“Проблеми у мене виникли в той момент, коли я приступив до роботи з електронікою автомобіля. Було складно все з’єднати в одне ціле, адже запчастини абсолютно різні за своєю структурою. Однак, мені це вдалося і тепер мій автомобіль-амфібія може розганятися до ста двадцяти кілометрів на годину на дорозі, і до двадцяти кілометрів на годину по воді. Зараз я займаюся розробкою системи, яка зможе знизити споживання палива “, – підсумували на порталі.


Не пропустіть