Власників авто «на єврономер» попередили про великі проблеми

За власниками “авто на польських бляхах” полюють і шахраї і митниця, пише avtoblog.ua.

Власникам незаконно ввезених автомобілів на іноземній реєстрації загрожують штрафи і навіть конфіскація транспортного засобу працівниками поліції і митниками, яка небезпека “розводів” новими шахраями.

Так, в Тернополі шукають порушників, що не дотримуються митного законодавства, зокрема, термінів перебування на території України. Справа стосується порушення режиму тимчасового ввезення автомобілів. Наприклад, якщо машина знаходиться незаконно на території України понад місяць, власник штрафується на 8 000 гривен. Якщо ж автомобіль на територію України ввозив нерезидент, а їздить громадянин країни, такий транспортний засіб може бути вилучено.

Крім того, з’явилася нова схема вимагання грошей з українських власників автомобілів на литовських номерах. Автомобіль доведеться віддати, та ще доплатити грошей за його використання.

Повідомляється, що в Литві з’явилася компанія, котра скуповує фірми, на які зареєстровані ввезені в Україну автомобілі. Разом з документами в руки хитрих ділків потрапляють і всі координати українців, які таким чином “купили” машину.

“Хоча документально – вони оформилися на дану компанію як співробітники. Ділки найняли групу юристів, які почали повернення даних автомобілів, які виїхали в Україну. Вони обдзвонюють наших співвітчизників (своїх лже-співробітників) і вимагають добровільно повернути автомобіль протягом 72 годин представнику компанії в Україні. Але не просто повернути, а вони роблять акт прийому-передачі автомобіля у свого представника. І він враховує всі пошкодження автомобіля, за які шахраї вимагають оплату”, – пише ЗМІ посилаючись на записи в соцмережах. Відзначається, що закон повністю на стороні нових власників компаній.

“Красива схема. Якщо власник такої машини не піде на співпрацю з юристами компанії, то машину подають в Інтерпол як викрадену. Їзда до першого патруля. А якщо українця зловлять на такій машині, то йому вже загрожує кримінальна відповідальність (викрадення автомобіля), причому в міжнародному масштабі”, – підсумували в матеріалі.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Санёчек Соловей

  Побарабану,если власть не слышит народ,То может начатся канкретный замес. Ведь это собственность людей ,а за свои деньги люди пойдут далеко,нужна только искра.

 • Метеор

  Не попереджати потрібно,а зробити нормальну розтаможку,як в людей довкола України,щоб автомобіль був доступним,а бариг повиганяти, щоб не придумували інші схеми,або дождуться що їх скоро будуть витягувати з цієї продажної влади за ноги.

  • Микола

   Пригон автомобілів-це також бізнес. Чому я не може заплатити 300 чи більше євро, щоб мені пригнали конкретний автомбіль, який я сам виберу на сайті? А от саме бариги при владі не дають громадянам ні самим пригнати авто, ні замовити , щоб його пригнали і лише тому, що вони хочуть продати свій Ланос, який продається без змін вже більше 20 років по ціні нового Логана!

 • Микола

  1.То може влада нехай відмінить Стамбульську конвенцію ? То тоді відразу ж буде і привід відмовитися від відкритої Європи!
  2.Чому на ввезених автомобілях заробляють і прибалти, і поляки, і болгари, і…лише нашій владі по цимбалах, що гроші від нормального розмитнння не поступають в бюджет!
  3.Бачив сюжет, як наші кореспонденти купили за 200 дол. Запорожця , зареєстували його в Польщі, потім вже на голубих номерах заїхали в Україну і на митниці їм сказали, щ за розмитнення “польського ” Запорожця потрібно заплатити 3000 дол.! То хіба у нашої влади є розум? Більше того, на переговорах з приводу розмитнення автомобілів з станадартами не Євро-5 владна делегація просто піднялася і вийшла, щоб не обговорювати питання. В якій країна такі люди після цього залишаться при посаді до ранку?
  4.Ми не проти купляти нові добротні автомобілі в салонах, але наша влада довела народ до такого стану, що 10-15 річний автомобіль Фольксваген чм ПЕЖО за 1000 дол.-це вже мрія українця! То чому влада і далі нас нагинає?
  5.Чому ніхто у владі не бачить того, що Ланоси і ВАЗи вже продаються по 20 і більше років і раптом стали відповідати вимогам Євро-5 без внесення змін в їхні конструкції? То чому ж не забороняють випуск автомобілів, які не відповідають встановленим стандартам забруднення? Виявляється, що шулери при владі!
  Чому європейці можуть просто купити старий автомобіль, а нам зась?