Показано незвичайний майстер-клас на вантажівці (відео)

0

Що й казати, управління багатотонним довгомірним автопоїздом – справа непроста, особливо коли мова йде про поворот на вузькій дорозі. Однак і тут є майстри своєї справи, гідні захоплення, пише autocentre.ua.

Тягачі з напівпричепами, що працюють на будівництві об’єктів за містом, наїжджають на день не одну сотню кілометрів. Водій повинен ювелірно підігнати машину під екскаватор для навантаження піску чи щебеню, потім оперативно доставити це все на об’єкт, де для висипу вмісту кузова також доводиться проявляти чудеса маневреності.

Польський водій на двохосьовому сідельному тягачі MAN TG, запряженого в напівпричіп-самоскид, вирішив розвернутися там, де, мабуть, не ризикнув це зробити будь-хто інший, тим більше на вантажівці. Вузька дорога без твердого покриття, з боків якої глибокий кювет … Якщо рука здригнеться, то напівпричіп перевернеться й потягне за собою тягач. Наслідки можна собі уявити. Однак рука майстра не підвела. Якісь півтори хвилини – і довжелезний будівельний мастодонт вже повернений головою у зворотний бік. Браво.

Проте іншим учасникам дорожнього руху, насамперед водіям легкових авто, слід пам’ятати, що водії багатотонних фур не всесильні, а тому не слід перевіряти долю, обганяючи фуру праворуч, яка також повертає направо.


Не пропустіть