Автомобілі з іноземною реєстрацією легалізують в Україні

Влада і активісти домовилися про компроміс, пише hronika.info

7 травня активісти, які блокують КПП на українському кордоні, зустрілися з головою комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради Ніною Южаніною.

На зустрічі, яка тривала понад 2 години, і для якої була екстрено скликана комісія, сторони домовилися про компроміс.

Южаніна висловила згоду із зниженням вартості на процедуру оформлення пригнаних в Україну іномарок, і у кожного авто з моменту його прибуття в Україну буде рік, щоб безперешкодно їздити на даному ТЗ.

Крім того, та сума, яку автовласники зобов’язані заплатити, тепер буде варіюватися – вартість розмитнення протягом першого року буде дешевше.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Сергей Ковтуненко

  Это чё получается пригнал себе любую восьмилетку – растаможил на протяжении года и всё можно ездить …? Я правильно понял ?

  • viper

   да вроде не совсем. Тоесть если ты приехал на бляхах то можешь год ничего не платить растаможку. Но если заплатишь то будет дешевле чем если вдруг захочешь заплатить через год (тогда ты будешь обязан уже это сделать). Вариант – покупаешь машину на год, катаешься тут на бляхах, потом едешь за кордон меняешься с другим украинцем машинами и ещё год катаетесь бесплатно. Потом менетесь опять ))

   • Микола

    От вам і нова схема! Та зробіть дешеве розмитнення і ніяких схем не будуть придумувати! Думаю, що при прийнятті таких “умов” розмитнення скоро з”являться сайти з пропозиціями про обмін ввезеними автомобілями!

    • viper

     ну да, когда я лет так 10 назад задавал такой вопрос одному из делков криминала, это за цену растаможки, он таки даже немного удивился. Вас тут так много (тех кто желает нормальных таможенных платежей за авто) неужели вы не можете скинуться и нанять киллера, чтобы он исполнил всего то 4х персон. (Он мне их назвал, но я, естественно, не буду это тиражировать). Да так вот к чему я это… пока эти товариши имеют неплохой гешефт, ничего не поменяется.

 • Микола

  Кожне обмеження влади відкразу викликає протидію. Ну чому б не зробити , щоб все було чітко і доступно в розрахунку на нашу платоспроможність? Влада довела народ до злиднів і далі продовжує роздягати і розувати , пояснюючи це інтересами якогось вітчизняного виробника! От і виходить, що цей міфічний “вітчизниний виробник” купляє китайські авто за 50 тис.грн., прикручує колеса і продає вже за 250 тис.! Та ще й рахунки має цей виробник в офффшорах! А скільки ж він сплатив податків? Чи не більше їх сплатять покупці б/у авто при дешевому розмитненні авто Євро2-3-4? Оце так розвиток автовиробництва! “Восьмилетку”??? Та не кожний в змозі її купити! Тут би купити хоч 2003-2004 років- і то добре! Вона ж однозначно буде кращою за Ланоса від “вітчизняного виробника”, який випускається вже більше 20 років! І ще!!! Дуже вже турбується влада за екологічну безпеку і за безпеку на дорогах. То чому ж вона не дасть змоги бідним українцям продати 30 річні Москвичі, Волги і ВАЗи і купити 12-15 річні Пежо, Ауді чи БМВ, які і викидають менше отруйних речовин, і економічніші, і набагато безпечніші в плані аварійності? Останнє сам випробував, коли вночі в сильний дощ встиг уникнути зіткнення з покинутою без габаритів фурою відразу за поворотом тому, що АBS s ESP моєї Ауді спрацювали і тільки тому я залишився живий! То ж якщо влада насправді дбає за безпеку на дорогах, то однозначно вона повинна забезпечити дешеве розмитнення таких автомобілів.
  P.S. На попередніх переговорах Южаніна з іншими представниками влади покинула стіл переговорів. Ми йдемо в Європу і я думаю, що і представникам влади потрібно вже навчитися прислухатися до думки представників народу ! В якій би ще країні Європи (Росію до уваги не беру) представник влади залишився б на роботі до наступного ранку, якби він поступив так, як поступили представники влади на чолі з Южаніною?

  • вася

   Ці уроди настільки звикли до “пірамід”(де внизу народ, а на горі вони) що не можуть нічого іншого ні придумати, ні запропонувати. Поки вони розповідають “що йдуть в Європу”, ми туди вже в’їхали. 🙂

Коментувати