У німецької марки Borgward знайшлося китайське коріння

0

Компанія Borgward офіційно заявила про своє відродження на початку 2015 року, а перші нову модель показала вже у вересні. До останнього моменту було незрозуміло, звідки у німців так швидко взялася платформа і агрегати для новинки, однак тепер ситуація прояснилася завдяки повідомленнями китайських ЗМІ, пише autoua.net.

За інформацією сайту CarNewsChina, відроджений бренд Borgward на 100% належить китайській компанії Foton Motor, що є дочірнім підприємством концерну Beijing Automotive Industry Corporation (BAIC). Це велике об’єднання компаній, що має спільні складальні підприємства з Hyundai, Daimler і іншими автовиробниками. На сьогоднішній день BAIC активно розвиває на внутрішньому ринку КНР напрямок кросоверів під торговою маркою Senova.

Своїх власних платформ у «Сенова» поки немає, зате є куплений в 2009 році у концерну General Motors “візок” Matrix, що зберігся ще від Saab 9-3 і 9-5. Прицьому першою моделлю Borgward, як уже повідомлялося раніше, стане BX7, що насправді є перелицьованим вседорожником Senova X65.

Таким чином, BAIC буде використовувати бренд Borgward для виходу на європейський ринок, де китайські бренди поки так не прижилися. До речі, в 2005 році аналогічною схемою скористалася компанія SAIC Motor, яка придбала британську компанію MG Rover.

Що стосується Borgward BX7, то даний семимісний кросовер отримає 2.0-літрову «турбочетвірку» потужністю 224 к.с., а також семиступінчастий «робот» Getrag з двома зчепленнями і систему повного приводу з багатодисковою муфтою Borg Warner. Пізніше для новинки запропонують турбований V6, а також гібридний варіант з цим же агрегатом і сумарною віддачею близько 401 к.с.

Товарний варіант BX7 представлять на Пекінському автошоу в квітні 2016 року, після чого почнуться продажі в Китаї з ціною від $ 40 тис. У 2017 році вседорожник відправиться на індійський і бразильський ринки. У Європі модель очікується в 2018 році. Китайське видання також стверджує, що під маркою Borgward планується випускати компактний кросовер BX5 (Senova X55) і ще менш велику модель BX3 (вона ж Senova X35).


Не пропустіть