Новий “бюджетний кросовер” вже в Україні

Новий кросовер оснащений 2,0-литровим турбомотором, здатним видавати 251 кінську силу.

Китайський автомобільний бренд Haval, що належить компанії Great Wall, представив оновлений позашляховик Haval H8, повідомляє AutoMotoClub.info.

Від попередника новинка відрізняється переглянутої гратами радіатора, іншими бамперами з хромованими акцентами.

Новинка оснащена 2,0-літровим турбомотором, здатним видавати 251 кінську силу, а також з 190-сильним дизелем”. В якості трансмісії виступить 8-ступінчаста коробка “автомат” від ZF. Крім того, клієнтам нададуть можливість вибрати між передньопривідною і повно версіями.

У салоні автомобіля з’явилася нова система мультимедіа з 7-дюймовим тачскріном, електронне стоянкове гальмо, новий важіль коробки передач і ряд інших опцій.

Продажі новинки на домашньому ринку стартують вже в середині поточного місяця.

Як повідомлялося раніше, більшість китайських брендів залишили український ринок через падіння попиту і невідповідності екологічним нормам.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Станислав Забара

    Після автоперекладача хоча б вичитайте текст! То й виходить маячня: “переглянутої гратами радіатора” та “повно версіями”.

  • Микола

    Ну і за скільки нам його продасть “вітчизняний виробник”? Дожилися! Коли в Союзі давно ракети запускали, китайці руду по селах плавили і горобців стріляли, а зараз “виробники” колеса прикрутили і бабки збили!