Rail-Road Vehicle – революційне поєднання вантажівки і поїзда

0

Оригінальна концепція вантажівки майбутнього Rail-Road Vehicle, що об’єднує два види транспорту – автомобільний і залізничний – була нещодавно представлена ​​громадськості, пише autocentre.ua.

Сьогодні багато провідних автовиробників працюють над проектом вантажівки майбутнього. Головне завдання – зробити вантажні автоперевезення максимально рентабельними, а транспортні засоби – максимально безпечними. Так, наприклад, є плани розвивати безпілотні автопоїзди і об’єднувати їх в спеціальні колони на трасі. Просунулися в цьому плані і китайські дизайнери, які нещодавно презентували оригінальну концепцію Rail-Road Vehicle. Вони запропонували схрестити вантажні автопоїзди з товарними залізничними. Багато хто скаже, так це вже ж давно працює в багатьох країнах Європи і називається інтермодальні перевезення – залізничні платформи використовуються для перевезення вантажівок з причепами.

Однак китайські розробники запропонували своє бачення. Вони створили проект гібридної вантажівки, який може швидко перебудується для руху по залізниці. Для цього у нього є спеціальні висувні візки. Щось подібне сьогодні застосовується на спеціальних автомобілях, таких, наприклад, як Unimog, що працюють в ролі маневрових тепловозів. У випадку ж з китайським проектом, висувні візки будуть не напрямними, а саме ведучими колесами, як у справжньому локомотиві.

В з/д режимі такі транспортні засоби зможуть зістиковувати, утворюючи довгі ешелони. Таким чином, економиться чимало палива і підвищується безпека, адже при русі по рейках водії більшості машин будуть відпочивати, а не ризикувати на дорозі. Більше того, помітно підвищиться і швидкість доставки вантажів, так як на залізниці пробок практично не буває. Тим більше, що координувати роботу руху транспорту Rail-Road Vehicle будуть диспетчерські служби, аналогічні зі звичними залізничними.


Не пропустіть