Водії в Україні поставили новий ганебний антирекорд

Пияцтво за кермом залишається однією з головних проблем на українських дорогах.

Алкоголь – одна з найпоширеніших причин смертельних ДТП в Україні. Посилення покарання, рейди активістів і поліції мають свої плоди, але ситуацію не змінюють, передає “Автоблог”.

Зайве тому підтвердження – оновлення торішнього рекорду за складеними протоколами на водіїв напідпитку за ніч. Так з 5 на 6 травня, поліцейські оформили 73 протоколи за водіння в нетверезому вигляді. Тоді як в 2016-му році за найбільш “врожайну” ніч українські поліцейські склали 64 протоколи на водіїв напідпитку. Відзначимо, що це тільки ті, кого спіймали.

Нагадаємо, в Україні допустима норма алкоголю в крові становить 0,2 проміле. Штрафи за водіння в стані сп’яніння стартують від 10 200 гривень, при цьому права забирають на 1 рік.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Boris Alekseev

  Есть один очень простой способ,попался пьяный ,отобрали машину,и лишили прав,до конца жизни.Авто на продажу и за сколько возьмут.И сразу все как ножом обрежет.И не надо никаких первый ,второй,третий раз.

  • Igor Vinogradov

   Тогда тебя поймают менты, свяжут, в %опу клизму с водкой и через пол-часа проведут экспертизу. А потом предложат “выкупить авто и права”.

   • Boris Alekseev

    Не потрібно казочки розповідати,не порушуй і ніхто тебе ловити не буде.

    • ProstoUkrainec

     Так по наших дорогах страшно тверезим їздити…

     • Boris Alekseev

      Я це вже проходив 35 років назад,кинув пити ,і нічого живу.Коли голова світла менше на дурниці тягне.