У Києві відкрили новий музей автотранспорту (відео)

0

У столиці організовується постійно діюча експозиція ретроавтобусов, тролейбусів та іншого колісного транспорту, створена при реставраційному центрі КП «Київпастранс», пише autocentre.ua.

Нещодавно утворений Історичний експозиційно-реставраційний центр (ІЕРЦ) КП «Київпастранс» провели 5 грудня День відкритих дверей. Столичний музей транспорту довгий час не мав власної території. Ситуація змінилася і у музею починається нове життя, на території колишнього АП 3 (пров. Радищева, 1) організовується музей і реставраційна база для експонатів громадського транспорту.

У День відкритих дверей, 5 грудня кожен бажаючий зміг прийти і оглянути експозицію з тролейбусів, автобусів і легкових автомобілів. Ще не всі вони в музейному стані, але команда ІЕРЦ, клуб Old Car Service, проект «Кофейбус», доклали всіх зусиль, щоб зібрати все, що ще залишилося і зберегти. На багато машин чекає реставрація. Як зазначили організатори, головне, що крига розтанула і Київ нарешті має всі шанси отримати гідний музей пасажирського транспорту.


Не пропустіть