Українські автомобілісти встановили новий антирекорд в Європі

В Україні середній вік зареєстрованих автомобілів становить майже 20 років. Тоді як в Європі – близько 8. Востаннє такий тривалий термін експлуатації транспортних засобів була зафіксовано ще в 2000-х роках. З тих пір показники поліпшувалися. Про це повідомили експерти Моторного страхового бюро, пише kp.ua.

Більше половини з 9,1 мільйона автомобілів в Україні були випущені ще за часів СРСР. Це справжній раритет. Близько 20% автомобілів випущені до 1985 року. Наймасовіші марки авто – ВАЗ, ГАЗ, ЗАЗ, а також Volkswagen.

Проте, з часом середній вік українських авто може вирости до 23 років, так як у людей немає грошей на нові.

Використання таких старих машин неприпустимо. Їх потрібно або утилізувати, або колекціонувати. Для регулярної їзди вони не придатні.

Але вік українських авто не межа – цінителями раритетних автомобілів є жителі Куби. Тут машинам в середньому 40 років.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Валерий

  Значит виноваты автомобилисты, что не могут купить более новый автомоболь. Не власти, не парламенты, не олигархье разное, не законы, не зарплаты а именно автомобилист. Ладно, развяжу дежурный мешок с деньгами и пойду в автосалон.

  • Микола

   Порадив би купувати Мазераті!

 • Микола

  “Використання таких старих машин неприпустимо. Їх потрібно або утилізувати, або колекціонувати.” Та хто ж проти купівля нового автомбіля від хорошого виробника? Але…доходи автомобілістів на рівні злиднів, мита, якими обставивлися-загородилися вітчизняні “виробники” не дозволють взагалі надіятися на придбання нормального автомобіля навіть 15-річної давності! А як же добиратися селянам з сіл, де автобуси вже ходять по 2 рази на тиждень? Як добиратися до “реорганізованих” лікарень , до яких і автобуси з інших районів не ходять? Владо, ти хоч намагатимеся подумати про людей? Якщо тобі вже по цимбалах організація пасажироперевезень, то дай можливість хоч купити задешево б/у автомобіль з Європи! Та ще ніколи так не було сутужно …

 • Boris Alekseev

  Не пишіть дурниць,і не робіть винними автомобілістів,вони їздять на тому на що у них є гроші.Для того щоб ситуація змінилась потрібно кардинально міняти ситуацію в країні,от коли вона зміниться на краще,
  почне мінятись на краще і парк авто в країні.І не треба розказувати ,що у нас парк авто старий,його треба утилізувати.Коли зміняться доходи населення в кращу сторону,зміниться й парк авто в кращу сторону.