Польща обмежить імпорт в Україну автомобілів з іноземною реєстрацією

Скупчення машин на польсько-українському кордоні викликало труднощі з прикордонним рухом і збільшило час очікування на кордоні.

Вся справа в тому, що за останні кілька місяців зросли черги на польсько-українському кордоні, що викликано, зокрема, використанням громадянами України прогалин у податковому кодексі, пов’язаному з імпортом автомобілів з ЄС в Україну, інформує інформаційно-аналітична група Autoconsulting.

“На підставі українських норм права, громадяни України, які володіють зареєстрованими в Польщі автомобілями, зобов’язані перетинати кордон раз на п’ять днів. Беручи до уваги масштаби цього явища (кількість перетинів кордону такого типу автомобілями становить 4,5 млн разів протягом року) це впливає на прикордонний рух і час очікування на кордоні”, – повідомляє агентство з посиланням на Мінфін Польщі.

Посилений контроль ведеться для виявлення податкових порушень, безпечного обігу товарів на кордоні, виявлення порушень законодавства у зв’язку зі спробами перевезення елементів, що становлять загрозу для безпеки країни, порушення законодавства щодо обігу товарів і технологій стратегічного значення.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • вася

    Заголовок про одне, а сттатя про друге. Чергова “страшилка” про машини на єврономерах. Їздили і будемо їздити, хай вдаве Гросю з Пецею.

  • Иван Петранин

    Повісити суку шоколадну

  • александр

    Україна єдина держава Європи ,яка не спромоглась за 25 років вирішити проблему доступності авто для своїх громадян..Всі розмови влади про “реформи” розбиваються в стіну нездатності цієї ж влади…