Президент не підтримав водіїв авто з іноземними номерами

Президент України Петро Порошенко не підтримує незаконні дії водіїв автомобілів з іноземною реєстрацією, пише dt.ua.

“Коли ми були на” Ягодині “, машина з литовськими номерами: за кермом сидить українець. Я кажу: це ви на п’ять днів в’їжджаєте? Він каже: пане Президенте, ну які п’ять днів. Це він мені каже. А як будеш робити? Так там то, се, того подмажу, цього подмажу, щось будемо робити “, – заявив Порошенко.

“Ні, друзі мої, не будемо робити. І підмазувати не будемо. І робитися це повинно по-іншому. І тут повинна бути координація наших дій. Чому одні повинні платити податки, акцизи, мита, а інші будуть підмазувати? Повинна бути наша спільна позиція, щоб одні не були дурніші, а інші розумніші”, – сказав Порошенко.

24 травня в Києві водії автомобілів на іноземних номерах перекрили одну з центральних вулиць, вимагаючи від влади піти їм на поступки.

Митна служба і Національна поліція України розпочали спільні рейдів з метою виявлення і конфіскації автомобілів з іноземними номерами, які були незаконно ввезені в Україну.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Ніка України

  Ви подивіться, як вони на цих авто з іноземними номерами їздять! Складається таке враження, що ці “водії” зовсім не знають правил дорожнього руху. Невігласи та хами!

  • Dmytro Evening

   Маячня сивої кобили! Вони їздять не краще і не гірше, ніж решта водіїв. Що, іноземні номери впливають на водійські навички та знання правил дорожнього руху? )))))))))

   • Ніка України

    Ось і підтвердження, що ти теж хам!

    • Oleg Luchiano

     І де тут підтвердження???А за невігласами і хамами ,які не вміють їздити,то це до мажорів,які водійське посвідчення купили,до чиновників та депутатів…і подивіться,як вони спілкуються,коли їх ловлять на скоєнні правопорушення…

     • Cfhr Bdfby

      вибачте але мені здаеться що водії на іноземних номерах тільки вчаться їздити,тому й порушують частіше….але частіше!

     • Oleg Luchiano

      А ,з якого переляку ці водіїї тільки вчаться???:)))Що,купили права і поїхали за авто?От,де логіка в вашому вис..і,сорі,вислові?)))Люди по 20 років ганяють машини,і тільки вчаться??!!!Я впав і млію зо сміху!!!!!

     • Ніка України

      Не смішно. Ви зверніть на цих водіїв увагу (при умові, що ви не один із них…).

     • Oleg Luchiano

      Бачу їх щодня в нашому місті..,нічим не відрізняються від других,навіть краще їздять)))(я не один із них).

     • Ніка України

      “маячня сивої кобили” – це не хамство? Він такий і за кермом!

     • Oleg Luchiano

      “маячня сивої кобили”-це не хамство,а вираз такий(прочитайте в неті)..,а от “тикати”опоненту,як Ви зробили,то це, як мінімум ,не виховано…

     • Ніка України

      Ви пропонуєте мені звертатись до хама на Ви? Нонсенс!

     • Oleg Luchiano

      Так Ви не довели,що він хам.Він тільки зробив зауваження ,що Ви не праві,а Ви його в хами відразу,смішно…)

     • Dmytro Evening

      Послухайте, шановний, я лише констатував, що висловлене Вами категоричне ствердження, це повна маячня. Ну, якщо Ви не орієнтуєтеся у поширених висловах, на кшталт: “Бред сивой кобилы (рос.)”, то це Ваші особисті проблеми. Хамства, як Ви кажете, тут ніякого немає.
      До речі, мій водійський стаж 10 років. За 10 років жодного ДТП. Ніколи на іноземних номерах не їздив. 1.5 роки тому машину вкрали. Зараз планую купити машину на з іноземною реєстрацією. І що, я відразу почну їздити як “хам”, нехтуючи правилами дорожньго руху. Просто, дурню написали і самі ж образилися. ))))))))
      Якщо цікаво, можете зайти на мою сторінку ФБ, там багато фотографій з машинкою 1.5 річної давнини. )

     • Ніка України

      Мій коментар не маячня. На відміну від вас, у мене водійський стаж 25 років і я кожного дня бачу як ці “водії” поводять себе на дорозі. Особисто я ніколи не порушую ПДР. “Бред сивой кобылы” – це хамство по відношенню до мене, бо я не він, а вона (шановна, а не шановний)! Я не знаю як ви будете їздити (як хам, чи ні), я говорю про тих хто так вже їздить… Щасливої дороги, “сивый мерин”! Сподобалось?

  • igor lupulak

   живучи в регіоні де цих авто повно ну 10 км до кордону ,відсотків 90 аварій за їх вини , купивши авто за ціною метала це засіб пересування ,а є ще ті авто які взагалі залишають після аварії ну вартість авта меньше суми штрафів і т.д , чого мучитись хочеш авто на іноземних номерах їдь і живи там ,причому більшість які на них їздять безробітні (звідки гроші ) і кричать що треба відмінити розмитнення ,так плати податки і тоді буде видно

Коментувати