Почав діяти новий «сюрприз» поліцейських для водіїв

Від 25 травня водіїв штрафуватимуть за невключений світло фар.

З 25 травня до 5 червня поліція проводить республіканський спеціальний комплексний захід «Увага – діти!», Основне завдання якого – профілактика дитячого дорожньо-транспортного травматизму, повідомляє tenews.org.ua.

У поліції нагадали, що, згідно з пунктом 166.9 ПДР, в дні проведення СКМ водії зобов’язані пересуватися в світлий час доби з увімкненим на транспортному засобі ближнім світлом фар або денними ходовими вогнями.

Поліцейські закликають водіїв бути гранично уважними при русі поблизу дитячих установ, проїзді нерегульованих пішохідних переходів, зупинок громадського транспорту і у дворах.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • ник

  Що суки робллять ,за 30 років ,що з нас не робили ,світлоотражаючи ленти на бамперах і то і друге .Адорогі не хочуть робити .Суки поїдте до Білорусі і побачте які лороги. Цеж надо таке придумать ясний день сонце світить а ти їдешь з включенними фарами не ідіоти .Та жоб ви поздихали суки.

 • Gena M

  Не перевелись долпоепьі в Украине

 • Иван Момот

  https://www.google.com.ua/search?q=166.9+%D0%9F%D0%94%D0%A0&oq=166.9+%D0%9F%D0%94%D0%A0&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8
  Посмотрите, откуда эта новость лажовая вообще взята. Такого пункта правил в Украине никогда не было.