Українці масово скуповують нові автомобілі

Стали відомі підсумки продажів нових легковиків за травень 2017 року.

Незважаючи на тривалі травневі свята, автосалони в Україні не були порожніми. За цей місяць українці купили майже 6,5 тисяч автомобілів. Це на 47% більше, ніж в травні минулого року.

Такі дані наводить AUTO-Consulting. Втім, травневий показник на 1,8% гірше, ніж квітневий нинішнього року. Це пояснюється великою кількістю святкових днів в травні, коли автосалони не працювали.

Також стало відомо кількість продажів за 5 місяців 2017 року. Цей показник становить 29,5 нових легковиків, що на 33% більше, ніж рік тому.

Найбільше нових автомобілів продали дилери японської марки Toyota, на другому місці – Renault. На третє місце завдяки вдалому старту кросовера Kodiaq вийшла чеська марка Skoda (+ 49%). Також високу динаміку зростання продажів аналітики зафіксували у Peugeot, у якого збільшилися оновленого седана Peugeot 301 і нового кроссовера Peugeot 3008.

У травні Mercedes-Benz вийшов в лідери серед преміальних брендів. Також помітне зростання продажів автомобілів узбецького виробника Ravon, який представлений вже декількома моделями і за останні місяці в рази збільшив дилерську мережу.

Зростає продаж і російських Lada, а також китайської Chery. Але в бюджетному сегменті є і негативні приклади: зменшилися продажів українського ЗАЗу, а попит на китайські Jac і Geely обчислювалися кількома авто.


Не пропустіть