В Україні оформляти ДТП без поліції стане вигідніше

Sicherheitsrisiko Warndreieck: Tests des TÜV Rheinland ergaben bei einigen Produkten deutliche Schwächen bei der Standfestigkeit.
0

З нового року в Україні зросте сума максимальних виплат за збиток від ДТП в разі оформлення по «європротоколу», пише autodriving.net.

Відповідне рішення розглядає Нацкомфінпослуг. Якщо воно буде прийнято, максимальна сума виплат збільшиться з нинішніх 25 тис. до 50 тис. грн.

Минулого разу сума страхових випадків по європротоколу зросла з 10 тис. грн до 25 тис. грн в 2013 році.

В Україні оформити ДТП для отримання виплат без участі ДАІ або поліції можна з 2011 року. Така процедура можлива, якщо в аварії постраждало тільки майно, а не здоров’я громадян, обидва учасники визнають причини та обставини аварії і не мають підозр в алкогольному сп’янінні когось із них.

У такому випадку вони заповнюють на місці аварії спеціальний бланк, який уніфікований по всій Європі. Потім його пред’являють в страхову компанію. «Європротокол» так і не набув в Україні популярності. За 9 місяців нинішнього року з 750 млн грн збитку за всіма заявами тільки 41 млн припадає на «європротоколи».


Не пропустіть