У поліції зайнялися впровадженням автофіксації

0

Створено робочу групу з впровадження системи безпеки автофіксації порушень правил дорожнього руху, пише autocentre.ua.

Незважаючи на набуття чинності законів «Про національну поліцію» і «автофіксацію», камери автоматичної фіксації порушень ПДР ще не працюють. Щоб вони почали виконувати свою функцію, треба випустити ще багато підзаконних актів. Для їх створення в уряді створена спеціальна робоча група.

«З метою розробки проектів нормативно-правових актів з питань створення та функціонування в Україні системи фіксації правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі і впровадження на території України зазначеної системи наказом від 03.12.2015 № 139 при Національній поліції України створена робоча група з забезпечення впровадження в Україні системи фіксації в автоматичному режимі правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху », – йдеться у відповіді Національної поліції для «Сегодня.ua ».

До складу робочої групи увійшли співробітники підрозділів Нацполіціі, представники центральних органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій та суб’єктів господарювання. Також в Нацполіціі відзначають, що автоматична фіксація порушень ПДР буде можлива після затвердження порядку її функціонування Кабміном.


Не пропустіть