В австрійському місті відмовилися від «світлофорів для геїв»

0

У Лінці вирішили демонтувати світлофори із зображеннями гомосексуальних пар, пише auto.mail.ru.

47b2b11b5a38dee69a0931251955d72d_orig

Влада австрійського міста Лінц прийняли рішення демонтувати так звані «світлофори для геїв» – пішохідні світлофори із зображеннями пар геїв і лесбіянок замість звичних чоловічків.

Вперше «гомосексуальні» світлофори з’явилися у Відні напередодні музичного конкурсу «Євробачення-2 015». Як заявляли автори проекту, нові світлофори були покликані показати столицю Австрії як «толерантне місто без забобонів». Спочатку «світлофори для геїв» замислювалися як експеримент, однак потім влада Відня прийняли рішення залишити їх назавжди. А в подальшому подібні світлофори з’явилися ще в деяких містах – зокрема Зальцбурзі та Лінці.

Однак тепер, схоже, «світлофорам для геїв» приходить кінець. Принаймні, в Лінці вже прийнято рішення про їх демонтаж. «Світлофори створені для регулювання руху, а не щоб давати поради, як треба жити», – заявив депутат міської ради Лінца від ультраправої «Партії Свободи» Маркус Хайн. Він також додав, що в Австрії геям і так надані широкі права, тому подібні світлофори просто не потрібні.

А ось представниця місцевої «Партії Зелених» Зеверіна Майр назвала подібне рішення «ганебним». Що ж до простих австрійців, то їх думки розділилися. Частина з них підтримує рішення прибрати «світлофори для геїв», адже воно не буде дорого коштувати. Інші вважають, що рішення зруйнує імідж Лінца як толерантного міста і задаються питанням, чи можна отримати назад ті гроші, які були витрачені на установку «гомосексуальних» світлофорів.


Не пропустіть