Водіям за «литовські номера» ще й доплатять

Мені все більше народних депутатів кажуть, що якщо в ВР буде голосуватися проект про право одних українців їздити на литовських номерах без сплати ПДВ, мита та акцизу; то вони в цей проект внесуть поправку з пропозицією одночасно повернути іншим українцям – власникам авто української реєстрації ПДВ, мито та акциз, які були раніше сплачені при розмитненні цих авто! Про це пише на своїй сторінці в ФБ Гендиректор ВААІД Олег Назаренко.

«До речі, багато вийдуть під ВР підтримати таку пропозицію!!», – говорить експерт.

«Хлопці, які захищають можливість їздити на литовських номерах: а Ви ж теж підтримайте проект Закону, в якому дозволять Вам не платити ПДВ, мито, акциз та одночасно повернуть ці податки тим украінцам – Вашим побратимам, водіям, які їздять на українських номерах? Ви ж підтримаєте? :-)))))

Інакше в наявності порушення Конституції: дискримінація українців за ознакою» номери на авто» :-)))

До речі, перевіримо хто які інтереси переслідує: свої “шкурні” або захист прав усіх українців?», – пише Назаренко.

http://autonews.com.ua/

Більше новин


Прокоментуй новину

 • staff060

  Барыга лжёт изворачиваеться, и натравливает одних водителей на других, хватит этим мразем и скотам наживатся на людях, твари скоро смерти прийдут..

 • Wolf Grey

  Барига Назаренко, тебе душить жаба, що українці будуть їздити на дешевих авто і ти тут не при ділах і не в долі? Барига ти базарний !

  • SERGEY61769 .

   Це звичайні недобитки, тому і дешеві

   • Wolf Grey

    та тут питання не про якість машин, а про податки і про жабу. Якщо ви вважаєте, що це “недобитки”, то чому люди повинні платити за них скажені податки? Чому у нас люди не можуть платити за розмитнення авто такі самі гроші, як поляки, чехи і т.д. ? В чому тут проблема?

   • Wolf Grey

    То в чому проблема? Скасуйте ввізне мито на ці недобитки! Чи вас душить українська жаба?

 • александр

  Назаренко понимает.что кончается беспределы в продажах! большой кусок изо рта выпадает,вот и врет напропалую,пытается натравить одних на других! Не сработает! Это уже всем надоело.Украина, через такиз негодяев, единственная страна Европы которая не дает народу ездить на нормальных машинах по адекватной цене!”мы в Европе” только по ценам благодаря жулью разного рода,от Порошенка и до Назаренка,а в натуре,благодаря им же в Африке…