Skoda повідомила сумну новину для прихильників Roomster

0

Чеська автомобілебудівна компанія Skoda відмовиться від випуску вантажопасажирських фургонів Roomster і зосередиться на виробництві кросоверів. Про це сьогодні повідомили ТАСС в дирекції одного з найбільших підприємств міжнародного концерну Volkswagen в місті Млада Болеслав (Чехія).

“Необхідно розширити модельну лінійку кросоверів, – підкреслили в дирекції. – Перший із серії – компактний кросовер Yeti, виробництво якого почалося в 2009 р, прекрасно себе зарекомендував і користується зростаючою популярністю у автомобілістів. У наших планах також освоїти виробництво спортивних машин, що вважаються символом престижу».

Випуск вантажопасажирського фургона Roomster був поставлений на конвеєр майже 10 років тому. Автомобіль призначається для універсального використання сім’ями дрібних підприємців.

“Ця машина, що володіє містким кузовом-фургоном, призначена для експлуатації в якості автомобіля постачання і одночасно, з нашої точки зору, цікава для активного сімейного відпочинку представників середнього класу. Тим не менше, попит на неї падає, і тому ми відмовилися від планів продовжити вдосконалення цієї моделі», – зазначив співрозмовник агентства.

Він також повідомив, що в 2016 р Skoda планує почати випуск семимісного кросовера, який повинен стати конкурентом Daewoo Winstorm, Acura MDX, Hyundai Terracan або Land Rover Спорт. “Світова прем’єра найбільшого кросовера Skoda відбудеться на майбутньому Міжнародному автосалоні в Женеві. У продаж, згідно з планами, він повинен надійти до кінця майбутнього року», – підкреслили в дирекції.

В 2017 р очікується нова модель Yeti, в 2018 р – міні-кросовер, порівнянний за розмірами з малолітражним легковим автомобілем Fabia, додали в дирекції.

Завод у Млада Болеславі-Головний майданчик Skoda. З конвеєра підприємства сходять шість моделей Skoda: Octavia, Octavia Combi універсал, Fabia, Fabia Combi універсал, Rapid і Rapid Spaceback.


Не пропустіть