Завозити в країну у таких масштабах “автівки”, які вже давно списані у Європі, – це злочин

Цікаво, а чи є у когось в державі політична воля зупинити нелегальне постачання в Україну металобрухту з сусідніх держав?

Я розумію – з іншого боку будуть аргументи, що в Україні ми переплачуємо за авто шалені гроші. І я погоджуюсь – так не має бути. І також від цього страждаю.

Вихід – тиснути на владу та знижувати всі ці побори.

Проте, як на мене, завозити в країну у таких масштабах старі “автівки”, які вже давно списані у Європі, не відповідають екологічним вимогам, в аварійному стані та ніколи б уже не пройшли техогляд – це злочин.

І ще – мене не влаштовує питання “легалізації” цього металобрухту на умовах “плати данину і катайся”.

Якщо вже питання ставиться про “легалізацію” завезеного, тоді тільки проходження повного техогляду та відповідність екологічним нормам. Як мінімум.

Вячеслав ЧАПАЙКІН
uainfo.org

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Sergii Prizrak

  Як що металобрухт те що завозять з Європи, то те на чому їздимо ми як назвати?

 • Kost Sokur

  От дикун, та семирічний “німець” чи “француз”, який їздив по європейським дорогам і отримував тамтешній сервіс, дасть фору всім автівкам кацяпського, а тим більш радянського виробництва! Де редакція відкопує таких мудаків?

 • Артис

  Про що мова. Потрібно якомога активніше привозитиз Европи автівки, любі, у більш-менш нормальному стані. Хоча би для того щоб замінити 30-40 річні іржаві жигулі. І от коли українці почнуть викидати старі автівки на звалища, тоді доречно буде говорити про якісь обмеження. Наразі старі жигулі переварюють тисячі разів і на тому іздять

 • Nemo Nemo

  Може у вельмишановного Чапайкіна вистачить глузду подумати про те, що ці “старі автівки” з Європи перевищують на століття в плані безпеки наші автошляхи та всю транспортуну інфраструктуру. І потриманий мерс, чи ауді буде в рази безпечніша та екологічна того китайського брухту, що збирають в Україні порошенки та всадзе і продають нам вдесятеро дорожче їх реальної вартості.

 • Вадим Михайленко

  Дайте мені хоч за горло цього автора подержаця