В Раді придумали, як зменшити кількість авто із іноземною реєстрацією

Народний депутат України Тетятна Острікова виразила думку, що держава повинна забезпечити можливість розмитнення автомобілів на іноземні реєстрації на умовах, які пропонуються громадянам країн ЄС.

Відповідна законодавча норма була прийнята ще попередньою владою. Як і колись, так і зараз українці повинні платити за розмитнення авто в три рази більше. Єдиний спосіб вирішити дану ситуацію – це нормалізувати мито на імпортний акциз.

Острікова заявила, що зменшення податкового навантаження на дану сферу спричинить збільшення надходжень в державний бюджет, оскільки збільшиться кількість бажаючих розмитнити авто. Інший варіант, що розглядається, це коли люди, що ввозять авто повинні сплачувати 300 євро щорічно, за перебування авто на території України.

https://www.vectornews.net/

Більше новин


Прокоментуй новину

 • александр

  Ми ж ідемо в Європу,то й правила повинні бути європейські!

  • Efim Obuhov

   В том то и дело, что иметь старую машину в Европе – дорогое удовольствие. Страховка в зависимости от года машины, обьема, города регистрации и т.д. 600-2400 в год, налог на топливо от 150-200 за бензин до 300-400 дизель, плюс техосмотр и плюс обязательный ремонт без которого не пройдешь ТО. Получается весьма крулая цифра. Поэтому не сочиняйте сказок про Европу. Им порой дешевле сдать старое авто на свалку и под 3% взять новую машину в лизинг. А наши лохи тащат весь этот непотріб в страну.

 • Григорий Дед

  Я на днях був в Закарпатській області, Береговський район. На мій погляд там вже держави Україна немає. І якщо їх будуть гнобити і надалі тим більш автомобілями вони проведуть референдум під егідою ОБСЕ і стануть або самостійними від України або рідуть під Угорщину. Я взагалі був патрот країни своєї але тепер бачу що розпад неминучий і шкода але ми самі вибираємо владу з кожним разом все гіршу і гіршу і тому не заслуговуємо зватись державою. Наша продажність як не прискорбно але свою чорну справу зробила і привела спершу янека тепер ще гіршого брехливішого та підлішого до влади. Виходу я не бачу хіба справжня громадянська війна але ніхто нам її не дозволить розпочати а іншого виходу не бачу на жаль. Або повний розпад країни або федералізація якщо встигнемо. От якось так виходить. А ці сволоти , пройдисвіти , бандити та злодії ( так звана влада) ніяк не нажеруться ні на автомобілях ні на землях ні на дорогах

  • Cfhr Bdfby

   ти боягуз та хворий

  • Николай Ивасюк

   І що ж ти такого у нас тут побачив? Мабуть вина берегівського перепив,до чортиків :)) .