Таблиця нових автомобільних штрафів і балів в Україні

Згідно законопроекту, який підготовлений МВС України та внесений на розгляд Верховної Ради, передбачається введення в дію нової системи, яка включає в себе не тільки нові штрафи за порушення ПДР в 2016 році, але і введення в дію балів.

Отже, ґрунтуючись на даний законопроект, нові штрафи в 2016 році за порушення ПДР України будуть без так званої “вилки”, а значить в 2016 р. буде призначатися тільки один вид штрафів, які відповідатимуть мінімальним величинам штрафів, що діють на даний момент. Але головним нововведенням в 2016 році, стануть бали, які щорічно будуть нараховуватися кожному водієві у розмірі – 150 балів. Таким чином, при вчиненні порушення правил дорожнього руху, з водія спочатку зніматимуться тільки бали (див. нижче таблиця штрафів 2016) до того моменту, поки всі бали у водія не закінчаться, тільки після цього доведеться заплатити штраф.

У випадку автоматичної фіксації порушень (ще одне нововведення), нові штрафи 2016 будуть оформлятися не на водія, а на власника авто, тому ті хто продав своє авто по дорученню, можуть зіткнутися з неприємними сюрпризами. Крім цього, всі повідомлення про недотримання ПДР, які були зафіксовані автоматичною камерою, приходитимуть за місцем проживання власника авто.

Отже, відповідно до поки ще не затвердженого законопроекту, таблиця штрафів на 2016 рік за порушення ПДР України, виглядає наступним чином: Варто відзначити, що оскаржити постанову про порушення ПДР, можна буде протягом 10 днів, після отримання листа. У разі якщо штраф не буде сплачено протягом місяця, то його розмір збільшиться в 2 рази. А ось затримка з оплатою ще на місяць, може призвести до того, що водія можуть позбавити права керування транспортн. засобом на 6 місяців.

Більше цікавих матеріалів та свіжих новин читайте на сторінці MMR у facebook

image24

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Юра Павліш

  Штраф на власника авто не підтримую, а пропоную конфіскацію цього авто вразі не сплати штрафу.

  • Володимир

   Конфіскація авто у власника який кермує по дорученню , у разі несплати штрафу добровільно, буде доцільною і справедливою.

 • lida

  ….треба спочатку дороги зробити,розмітки і знаки поставити,тому шо їх просто не має. А потім вже штрафути,бо коли яма на ямі, то всі ці правила до одного місця…,а ше примусити водіїв бути адекватними до других.Бо коли їде якесь “чудо” на Лексусі,то думає,шо вся дорога його,і шо воно несмертельне.Треба вчитись дисципліни,якої нам,українцям,дуже не хватає…

 • киевский татарин

  штраф накладывается на персону-порушника… а властник – вину не признает – вправе отказаться платить штраф – и через суд – отклонит любые штрафы… властник – если не был за рулем – ему и доказывать ничего не надо… доказывть в суде будут штрафоналагатели… ну и штрафы – сами по себе – безопасность движения не решают – а являются только маленькой частью комплекса мероприятий… а насчет законопроекта – штрафные баллы не должны заменять денежный штраф – должны быть накопительные – например – на годичном интервале… т.е. баллы можно будет списать только последующим вождением без нарушений… превышение лимита – права автоматически становятся не действительными на срок превышения… вобщем законопроект – как всегда – голый пиар…