На ринку вживаних автомобілів в Україні стався переворот

0

Вперше за 8 місяців продажі комерційних авто перевищили продажі легкових, пише businessua.com.

На первинному ринку автомобілів, які були в експлуатації, вперше за останні вісім місяців кількість проданих комерційних автомобілів перевищила продажі легкових, передає “Укравтопром”.

У листопаді загальне число первинних реєстрацій вживаних автомобілів становить 2532 шт., падіння щодо результатів жовтня – 25%, зокрема в сегменті легкових автомобілів первинні реєстрації зменшилися на 31% (всього зареєстровано 1173 шт.), в сегменті комерційних автомобілів – на 19% (1259 шт.), а в сегменті автобусів зафіксовано зростання на 1% (100 шт.).

У порівнянні з результатами листопада минулого року первинні реєстрації б/в легкових автомобілів показали чотириразове зростання, автобусів – зростання на 47%, і падіння в сегменті комерційних автомобілів на 83% зумовило загальне зниження продажів автотранспортних засобів на 67 відсотків.

Традиційно, найбільш популярними марками серед імпортних б/в легкових і комерційних автомобілів були Renault (382 і 289 шт. відповідно), серед автобусів – Mercedes-Benz (65 шт.).


Не пропустіть