Один з штрафів в Україні хочуть збільшити в 20 разів

В Україні, більше 85% водіїв не користуються ременями безпеки, порушуючи ПДР і ставлячи під загрозу своє життя і здоров’я. Такі результати показало дослідження «Рівень користування ременями безпеки серед водіїв в Україні», проведене навесні 2017 Vision Zero for Ukraine спільно з Центр демократії і верховенства права CEDEM в рамках Кампанія «За безпечні дороги».

Одна з головних причин такої поведінки – символічне покарання. Штраф за непристебнутий ремінь в Україні всього 2 долари, або 51 грн. Ось і виходить, що тільки 14% водіїв в Україні використовують ремені.

Один із кроків для вирішення цієї проблеми – це підняття штрафів. Експерти Кампанії «За безпечні дороги» пропонують підняти його до 1000 грн.

Для порівняння, в Польщі за непристебнутий ремінь доведеться заплатити від 80-135 доларів, в Іспанії – 225, в Канаді – 240.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Boris Alekseev

    Я так зрозумів що вичерпуються ідеї,як з зубожілого населення здирати гроші,найшли ще один шлях.Краще б боролись з вживанням водіями алкоголю,будували б нові гарні дороги,зразу зменшилася б кількість аварій і порушень правил дорожнього руху.

  • Кейтаро Судзуки

    До чого тут порівнювати штрафи з Європою та Канадою,при наших статках доцільно прирівнювати до Африканців. Бо Китайці уже напевно заробляють більше за нас.