У Росії зупиняються автомобільні заводи

0

У російському Тольятті всі конвеєри, зокрема і з збірки машин для Renault-Nissan, зупиняться з 18 грудня по 18 січня, пише autosvit.com.ua .

Завод в Іжевську, де випускається недавно представлена ​​Lada Vesta, буде припинений після 28 грудня до 18 січня.

Про можливість призупинення виробництва “АвтоВАЗу “з 18 грудня стало відомо з появи в Інтернеті листа керівника профспілки “АвтоВАЗу” Сергія Зайцева президентові компанії Бу Андерссон. При цьому формального простою не буде: випуск машин буде призупинено, але люди продовжать приходити на роботу. Передбачається, що співробітники крім іншого будуть займатися оптимізацією виробництва, що дозволить заводу не накопичувати запаси в умовах низького попиту.

У січні – жовтні 2015 продажі легкових автомобілів і LCV в Росії впали на третину, продажі Lada – на 30%, свідчать дані АЄБ. Якщо попит продовжить знижуватися, то вже в I кварталі “АвтоВАЗ” може використовувати іншу антикризову міру, анонсовану недавно в ролі можливої, – чотириденний робочий тиждень, говорить людина, близька до підприємства.

Через падіння ринку ще в листопаді на два місяці призупинив випуск автомобілів на двох своїх основних автозаводах Ford Sollers, на третьому виробництво машин буде зупинено в грудні на місяць. Випуск автомобілів на УАЗі буде припинений з 31 грудня і відновиться 1 лютого 2016 (приблизно на місяць він зупинявся і рік тому), говорить представник компанії .

Завод “Хенде мотор Мануфактуринг рус” в Санкт-Петербурзі буде працювати весь грудень і відновить виробництво 21 січня, каже його представник. Раніше повідомлялося, що з 3 січня 2016 Україна вводить компенсаційне мито на імпорт автомобілів, вироблених в РФ. Вони встановлюються, виходячи з розміру субсидій з російського боку: на товари виробництва ТОВ “Соллерс – Далекий Схід” – у розмірі 17,66%; виробництва ВАТ “АвтоВАЗ” – 14,57%; інших виробників в Російській Федерації – 10,41%.


Не пропустіть