Skoda відмовиться від випуску нового мінівена Roomster

0

Німецькі ЗМІ повідомляють: чеська «дочка» Volkswagen Group відмовляється від моделі Roomster. Новий практичний автомобільчик хотіли зробити шляхом бедж-інжинірингу на основі Volkswagen Caddy, але передумали, пише zr.ru.

Авторитетне видання auto motor und sport з позначкою «неофіційно» оголосило про припинення робіт над новим Skoda Roomster. Власне, друге покоління моделі вже не повинно було бути оригінальним мікровеном – його планували клонувати зі свіжого Volkswagen Caddy, перевівши тим самим в сегмент комерційних венів. Влітку фотошпигуни представили зображення прототипу, а інсайдери стверджували про прем’єру в наступному році. Але не зрослося …

Джерело повідомило і про причину рішення. Виявляється, Румстер не вписується в нове бачення Шкодівської лінійки з кросоверами у головній ролі.

Знову дізельгейт? Гадаємо, не без цього. Деякий час тому глава концерну Маттіас Мюллер, на чиї плечі ліг тяжкий тягар: утрясти і ліквідувати наслідки дизельного скандалу, натякнув на згортання або заморозку другорядних проектів. Як ми пам’ятаємо, седан Volkswagen Phaeton другого покоління затримується, можуть бути продані марки Bentley, Lamborghini або Ducati, а китайський ринок очікують багатомільярдні інвестиції в розробку нових SUV. Всі сили – у прибуткові розробки. Клонований Caddy в тривожну парадигму ніяк не вкладається.

Оригінальний Roomster був знятий з виробництва в кінці квітня нинішнього року. Попит на автомобіль, на жаль, виявився невеликим. Так, за 2014 в цілому реалізовано 29643 машини, що на 11% менше, ніж в 2013-му. Цікаво, що з точки зору конструкції Румстер являв собою коктейль зі старого шасі A4 від «четвертого» Golf і компонентів Skoda Fabia.


Не пропустіть