Авто на іноземних номерах можуть конфіскувати

В Україні їздить понад 2 мільйони автомобілів на іноземній реєстрації і якщо влада почне їх відбирати, це спровокує активний спротив власників цих транспортних засобів, пише konkurent.in.ua.

Таку думку висловив депутат Луцької міської ради Микола Собуцький в ефірі ток-шоу «Протилежний погляд LIVE» 23 червня, — пише Конкурент.

«Якщо почнуть забирати ці автомобілі, а це, зрозумійте, люди заплатили свої гроші, це їхня робота. Хтось може заробляв ті гроші декілька років… Якщо в людей це почнуть забирати, то будуть горіти митні пости», – зазначив депутат.

Як розповів Микола Собуцький, як тільки в медіа почали з’являтися новини про те, що автомобілі на іноземних «бляхах» будуть забирати, активісти почали об’єднуватися в групи.

«На випадок того, якщо поліція когось затримає, почне забирати автомобіль. «SOS, така то вулиця, приїдьте допоможіть». Приїжджає 20 автомобілів і вони вже безсилі. В поліції взагалі немає функцій забирати автомобіль чи перевіряти. Це тільки може робити митник», – каже депутат.

Зауважимо: в лютому-березні 2017 року у ЗМІ почала з’являтися інформація про те, що поліція спільно з працівниками митниці почали вилучати авто на іноземній реєстрації.


Не пропустіть