В Україні автовласникам готують новий податок на паливо

На думку міністра екології, автомобілі є основним джерелом забруднення повітря в містах, пише autocentre.ua.

В Україні може знову бути введений екологічний податок. Про такий намір заявив міністр екології Остап Семерак під час години запитань Кабміну у Верховній Раді.

На думку Остапа Семерака, саме приватний і муніципальний транспорт найбільше забруднює навколишнє середовище. На автомобілі припадає близько 80% усього забруднення повітря в містах України.

Також міністр підкреслив, що так званий «паливний податок» існує у більшості країн Євросоюзу і поширюється на різні види двигунів авто. Надходження від еко-податку в ЄС досить високі. Остап Семерак вважає, що Україні доцільно повернуться до цього питання і перейняти європейський досвід.

Нагадаємо, екологічний податок для транспортних засобів в Україні було скасовано в 2015 році. Однак його продовжують платити промислові підприємства. Зокрема, за 2016 рік вступу в бюджет склали понад 4,2 млрд. гривень.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Alex

  Ще один “голодний” горе міністр! А те, що паливо в “багатій” Україні набагато дорожче чим в “бідних” США, це для нього нічого не значить???
  А те що в ЄС, звичайні люди можуть купити в рази більше палива за свою “мізерну” європейську зарплату ніж “багатий” українець, який живе за межею бідності, це теж для цього БОВДУРА нічого не значить???!
  Якщо ти УРОДІЩЕ ЧОРНОБИЛЬСЬКЕ геть ЗАЖРАЛОСЬ вали геть зі своєї посади! І так паливо вже дорожче нікуди, закінчиться тим, що тільки депутати з міністрами зможуть їздити власними авто! УРОДИ!

  • Мимопрходил

   Согласен на все 100%!Эти твари как клещ,пока не надуют дупу кровью,хрен отцепятся!Чтоб вы хапуги сдохли от гнева народного!

  • Cfhr Bdfby

   колиївщину їм!!!