Патрульна поліція Львова вперше застосувала зброю

0

Патрульна поліція Львова вперше, через 3 місяці з початку своєї роботи, застосувала зброю проти озброєного злочинця, пише autocentre.ua

Інцидент стався у Львові 7 грудня, коли під час оформлення ДТП на вулиці Панаса Мирного до патрульних підбігли люди і повідомили, що невідомий чоловік на вулиці загрожує перехожим пістолетом. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції на своїй сторінці в Facebook.

«Патрульні, не зволікаючи, відреагували і відразу ж викликали підмогу. На їхнє прохання кинути зброю, чоловік не відреагував. Навпаки – почав дратуватися і кричати. Поліцейські здійснили попереджувальний постріл у повітря, проте й це не подіяло», – йдеться в повідомленні правоохоронців.

Обеззброїти неадекватного зловмисника вдалося тільки тоді, коли один з патрульних відволік його увагу, а другий у цей час збив чоловіка з ніг. За даним фактом зараз проводиться слідство.

Нагадаємо, що у Львові патрульна поліція почала свою роботу в кінці серпня поточного року і досі співробітникам ще жодного разу не доводилося застосовувати зброю.


Не пропустіть