Хто проти зниження податків на всі імпортні автомобілі

Ми з лідерами Евроавтосили Олегом Ярошевич, Сашком Чернявським, Андрієм Щербиною прийшли до висновку, що треба лобіювати зниження податків на всі імпортні авто! І нові, і б/у! І готові це робити, пише autonews.ua.

Про це написав на своїй сторінці в ФБ генеральний директор Всеукраїнської Асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко.

«Але тут в постах бляховоди кричать, що треба просто все легалізувати без сплати податків.. Чому? Небажання сплатити хоча б 1 $ з куб см двигуна? Але ж платять євро фірмам від 950 до 1400 $ за перегін цього авто через аватарів- верблюдів? Здогадалися, хто буде проти зниження податків? Правильно, вгадали! Саме власники цих «литовських» фірм, оформлених на бомжів – помийних олігархів, які формально володіють по 100 тис авто, проти скасування податків на автоімпорт! Адже їх бізнес лопне! Хто їм буде 1400 $ за «ліве» авто, якщо за 1400 $ можна чесно все розмитнити? Але їх тролі будуть кричати тільки про легалізацію литовських авто, а не про зниження вартості розмитнення. Невже незрозуміло?».

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Gladiator 2000

  Даже смешно слушать, вернее читать О. Назаренко. Кого он хочет уговорить платить меньше налога на авто при растаможке?
  10% пошлина + акциз на кубики авто +20% НДС сверху на все суммы + пенсионный сбор + военный сбор = 50% налогов от авто б/у и если оно с двигателем евро 5. А если это 2007-2009г. БМВ 535 то она вообще не растамаживается. А если примут поправку к закону, что мало вероятно, то кто будет платить за нее всяческие сборы и налоги в 5 500USD если она стоит в Берлине 5500-7500 Eur?
  Так что ищите О. Назаренко проблемы не в литовских компаниях а в стенах ВР и Администриации….

  • YUV

   Скорее среди тех, кто громче всех кричит о субсидиях и пенсиях.
   На практике именно они не хотят платить налоги, из которых вся эта социалка берется 😉
   Тем более, что автор как раз говорит о снижении стоимости растаможки для всех, а не халявы только для для нелегалов.