Під виглядом працівників дорожньої поліції на дороги повернулися “даїшники” – журналіст

Методи роботи працівників новоствореного відомства нічим не відрізняються від діяльності “старих даїшників”, пише ua1.com.ua.

У рядах новостворених дорожних патрулів виявилося набагато більше «старих даїшників», ніж поліцейських.

Про це заявив журналіст Дмитро Гнап в ефірі одного з телеканалів.

“Все більше українських автовласників почало скаржитись, що разом із виходом на автошляхи нових дорожніх поліцейських, туди ж повернулися численні переатестовані “даішники”. Тільки в новій формі, з жетонами і жезлами копів, замість смугастих паличок”, – зазначив Гнап.

За словами журналіста, “старих даїшників” виявилося набагато більше, ніж дорожніх поліцейських. Він додав, що методи роботи працівників новоствореного відомства нічим не відрізняються від їх попередників. Дорожні поліцейські погрозами і умовляннями намагаються витрусити з автовласників трохи грошей.

“Тому, сьогодні вони особливо не наполягають, якщо ви чините їм спротив та ставите прямі питання, і тим більше, якщо ви рішуче відганяєте будь-які їхні натяки на хабарі. Але, будьте певні. Це тимчасово. Невдовзі вони трохи оклигають, відновлять старі хапальні рефлекси, і знову відчуватимуть себе королями українських доріг”, – резюмував Гнап.

Більше новин


Прокоментуй новину

COMMENTS

 • Stas Stasov

  вот честно, данная статья не соответствует журналистской этике, автор несет бред и выражает тупо свои мысли. Я не буду спорить так это или нет, но в данной ситуации я считаю что нужно апеллировать конкретными фактами, фамилиями, должностями и т.д., а не нести словарный понос. Есть конкретные факты – приведи их, а может я думаю что автор статьи голубой, заднеприводный гавномес. Возможно данное утверждение? – Возможно, а почему нет?

  • Gess

   Ты что, идиот? Да тебе до “этого журналиста” – Д. Гнапа, – как до Пекина раком ползти…

   • Stas Stasov

    не вопрос, приведи конкретные факты, тогда я поверю- нет, это тупорылый треп не о чем

    28 июня 2017 г. 21:21 пользователь “Disqus” написал:

Коментувати