Українські дороги незабаром буде не впізнати

З 1 серпня Укравтодор переходить на систему PROZORRO, повідомляє прес-служба агентства, пише budport.com.ua.

Боротьба з корупцією та виведення всіх закупівель у прозору площину є одним з основних пріоритетів у роботі Державного агентства автомобільних доріг України. За рахунок зростання конкуренції при проведенні тендерів зменшується ціна і підвищується якість товарів, робіт, послуг.

З 2016 року Державне агентство автомобільних доріг України здійснює всі закупівлі через електронну систему PROZORRO. Головними перевагами електронної системи стали економія державних грошей і часу, прозорість і відкритість, зручність, як для постачальників, так і для закупівельників.

З першого серпня підпорядковане Укравтодору підприємство ДАК «Автомобільні дороги України», яке займається утриманням і дрібними ремонтами доріг, переводить всі свої закупівлі на електронну систему PROZORRO. Наразі заплановано проведення інтенсивного навчання з підготовки фахівців в областях.

До співпраці в цьому питанні будуть залучені Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, ІССUkraine, Transparency, «Ейдос Центр політичних студій та аналітики», міжнародні та вітчизняні громадські організації.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Igor Lavriv

  Не факт, що підвищується якість. На жаль…

 • Алексей ААА

  А толку? Через Прозоро пропихиваются только свои.остальные для массовки.

 • Serge Ivens

  Хватит делать из граждан Украины идиотов…Лучше просто начинайте делать дороги. Потому как более коррупционной схемы, чем Прозорро , ещё не было !

  • Boris Alekseev

   Які дороги,того року заасфальтували відрізок дороги,від Умані на Вінницю,на цей час там дві колії,при такій температурі,основі,і грузопідємності автомобілів,до осені дороги не буде.Потрібно будувати бетонні дороги.

 • Favorit Tele

  Брехня! Какие могут быть дороги, если “правители” развалили Укравтодор, соединив в областях по 3-4 района, уволив при этом от 40 до 70% рабочих, за последние 15 лет не приобретено новой техники( кроме областных центров). Воруют больше чем раньше, а качество дорог хуже.

 • украинец

  через прозорро украдут еще больше