Названо найбільш ненадійні німецькі автомобілі

Найбільше проблем виявилося у автомобілів Audi.

Американці опублікували рейтинг надійності автомобільних марок, які представлені в США. Автор рейтингу – JD Power, дослідницька компанія, яка спеціалізується на вивченні споживчих ринків.

У дослідження потрапили моделі 2017 року більш ніж 30 світових виробників. Експерти JD Power зробили аналіз: скільки в середньому поломок припадає на 100 авто однієї марки. Серед німецьких брендів найбільше проблем виявилося у автомобілів Audi. Американці підрахували: на кожну сотню машин цього бренду в США припадає 115 різних несправностей і інших неприємностей.

Американським власникам Audi 2017 року припадає відвідувати автосервіс приблизно в 1,5 рази частіше, ніж, наприклад, власникам нових автомобілів Porsche.

Більше новин


Прокоментуй новину

  • Peter Suprun

    https://uploads.disquscdn.com/images/e9f0f1ea8c4f6aa5d95c9548d2586fbc49516e36c0cb6b5114eaea0dd8f24148.jpg

    JD Power самое лажевое агенство. Достаточно сравнить их рейтинги по различным странам, где одни и те же модели могут находиться в противоположных частях списка, чтобы понять их уровень. Особенно выборка – под 15 тыс. опрошенных в телефонном режиме владельцев, тогда как немецкая DEKRA или тот же американский consumerreports с охватом в 15 миллионов! и не телефонных звонков, а исследования по данным СТО, анализы экспертов и отзывы владельцев из года в год на первые места ставят Audi. Достаточно зайти на страницы и посмотреть методику оценки и охват, чтобы не подавать в новостях гнилое исследование. Так для примера последнее исследование Косумер Репорта на фото