В Україні пожвавилося виробництво автомобілів

0

У листопаді кілька українських автозаводів помітно наростили обороти.

Про це повідомляє «Укравтопром». Там підбили результати листопада і з’ясували, що за місяць українські автозаводи випустили 1167 машин. Краще цієї справи у вітчизняного автопрому йшли тільки в червні, коли було випущено 1254 авто. В інші місяці в Україні випускали в середньому по 500 машин. За 11 місяців 2015 в Україні випущено 6 434 автомобілів. Для порівняння, у минулому році за той же період з конвеєрів зійшло вже 28247 авто.

Локальний стрибок виробництва багато в чому забезпечив ЗАЗ, в якому виготовили 677 легкових авто. «Єврокар», навпаки, впав удвічі і показав результат в 161 авто. Інші заводи в сегменті легкових авто активності не проявляли.

Стабільні результати з початку року показує АвтоКрАЗ. У листопаді тут випустили 119 вантажівок. Ще 63 зійшли з конвеєра ЗАЗ. Дві вантажівки випустив чернігівський «Еталон» і один – «Черкаський автобус».

Автобуси в Україні виробляли: «Богдан» (20 шт.), «Чернігівський автозавод» корпорації «Еталон» (41 шт.), «Часів Яр» (11 шт.) І «Черкаський Автобус» (72 шт.).


Не пропустіть