Українським водіям запровадили нову перевірку

Біля Києва облаштували ваговий комплекс для перевірки вантажівок. Автоматичний комплекс зважуватиме вантажні автомобілі на під’їзді до Києва, пише hmarochos.kiev.ua.

Перший ваговий комплекс для контролю вантажу грузових автомобілів було встановлено на в’їзді до Києва зі сторони Житомира.

З підвищенням температури в Києві обмежили рух вантажівок. В КК «Київавтодор» повідомили, що в разі підвищення температури до +28ºС у місті вводять обмеження руху для великовагових транспортних засобів загальною вагою понад 24 тонн, обмеження діє з 10:00 до 22:00.

У зв’язку з чим на Житомирській трасі на сході Києва облаштували ваговий комплекс для перевірки вантажівок. На даний час лише один в’їзд оснащений подібним комплексом, але планується встановити такі ж комплекси ще на семи під’їздах до міста. Контроль ваги вантажівок здійснюють інспектори Державної служби України з безпеки на транспорті і накладають плату за проїзд, якщо фура перевантажена. У цьому разі водій зобов’язаний надати документи про маршрут і сплатити за кілометраж від точки відправлення до вагового комплексу.


Не пропустіть