Автомобілі на “польських номерах”: розпочаті спецзаходи поліції

Поліція має намір вичистити українські дороги від незаконно ввезених в Україну автомобілів, пише automotoclub.info.

Джерело в патрульній поліції розповів, що копам вже надійшла рознарядка евакуювати автомобілі з іноземною пропискою під будь-яким приводом – за неправильну парковку в тому числі. Все для того, щоб з’ясовувати особу власника та законність увезення авто в Україну. Таким чином хочуть створити хоч якусь базу «іноземців».

Цитата:
«Вказівки приділяти особливу увагу іноземним автомобілям є, але перевіряти і зупиняти їх ми можемо на тих же умовах, що й інші авто. У свій час був наказ, і на в’їздах до Києва стояли патрульні і перевіряли документи у всіх, хто в’їжджає авто з іноземними номерами. Але через два тижні сказали все припинити. Ці авто – головний біль для всіх патрульних, які чергують на дорогах в місті. Мало не кожне третє ДТП сьогодні відбувається за участю машини з іноземною пропискою. Бази на них немає, і це ускладнює роботу – встановити, кому належить авто, неможливо. Залишений на місці злочину такий автомобіль – це кінці у воду », – розповів патрульний з Києва на умовах анонімності.

Більше новин


Прокоментуй новину

 • Viktor Bartash

  Вся власть бьется в истерики как победить рыночные законы природы. По убогости своих мозгов, отсутствия образования, чиновники пытаются запретить движение дешевого продукта, в сторону, где находится дорогой продукт. Это тоже самое, что запретить движение электрического тока. Пока на Западе будет избыток дешевых машин, а в Украине – их недостаток, машины будут завозит по разным схемам. АДля того , чтобы изменить ситуацию и сделать ее нормальной, нужно просто убрать на растаможке НДСы прочие акцизы. Оставить только плату за перегистрацию для получения украинских номеров. Все! И весь бардак закончится. И,главное, народ перед выборами. скажет спасибо!

  • Alan Mask

   наче і все вірно, але тоді замість димлячої ваз 2101 будуть їздити димлячі 3.0 дізеля бмв з конченими моторами…
   в такому випадку треба ТО зробити обов’язковим і максимально жорстким..

 • SERGEY61769 .

  Геть недобитки з України ! Досить баригам гратися з державою в азартні ігри!

 • Olga Solianyk

  А как вл

  Все проблемы упираются в хозяина корпорации “Богдан”.

  а

 • александр талан

  Вы че Васадзе со своим хламом в Запорожье умрет если убрать все платежи