В Україні зменшать акциз на вживані іномарки

0

Комітет ВРУ з питань митної та податкової політики підтримав законопроект про зниження акцизного збору на вживані автомобілі. Про це повідомляє gazeta.ua

Він рекомендував Верховній Раді прийняти даний законопроект за основу.

Враховуючи той факт, що законопроект розробили 93 нардепи, ймовірність прийняття цього законопроекту надзвичайно високий. Ряд лідерів фракцій заявили про підтримку і намір голосувати “ЗА” вже на засіданні комітету, повідомляє Федерація роботодавців автомобільної галузі України.

Нагадаємо, депутати збираються зменшити акцизи на автомобілі. Верховна Рада внесла до порядку денного сесії Законопроект “Про стимулювання розвитку ринку вживаних транспортних засобів”.

На автомобілі з двигуном, об’єм яких менше 1 тис кубічних сантиметів акциз планують зменшити в 14 разів. Для автомобілів з двигуном об’ємо 1-1,5 літра акцизний збір хочуть встановити на рівні 0,063 евро за 1 см3.Зараз акциз становить 1,761 євро, тобто зменшений в 28 разів. В результаті розмитнення автомобілів подешевшає в рази. Наприклад, акцизний податок і його складова у фінальному ПДВ з автомобіля до 1,5 літра становитиме всього 110-115 євро. На різні об’єми будуть різні зменшення, тому ціну потрібно рахувати за конкретними автомобілями. Наприклад, автомобілі з двигуном до 1,5 літра можуть впасти в ціні до 3,5 тис доларів.


Не пропустіть