Шестиколісний будинок на колесах на базі Ниви від литовських умільців

Важко повірити, що з компактного позашляховика ВАЗ-2121 «Нива» можна спорудити справжній будинок на шести колесах, пише autocentre.ua.

На яких тільки автомобілях сьогодні не зводять кемпери для подорожей, однак цей шестиколісний автодім ВАЗ-2121 «Нива» просто вражає своєю оригінальністю конструкції.

З вигляду це подовжена «Нива», якій додали третю вісь і поставили житловий модуль зверху. Однак не все так просто.

Виявляється, це стандартна в довжину машина, але з інтегрованим причіпним модулем, що має підкатну вісь. Зістикувався – отримуй автодім «Нива», відстикувався – і вже готова відкрита «Нива» для позашляхових вилазок або пікап для перевезення вантажів. А стосовно інтер’єру, то, кемпер може спокійно вміщати чотирьох людей за столом, є і спальні полиці. Місця не дуже багато, проте, як то кажуть – не пишно, та затишно.

Дивовижну машину показали на фестивалі власників нив – NIVAFEST, який відбувся на початку липня в Тольятті і був присвячений 40-річному ювілею автомобіля ВАЗ-2121 «Нива». Автодім, виявляється, розробили ще на початку 90-х литовські умільці з компанії Auviga за підтримки вазівських спеців. Через деякий час машина отримала німецьку прописку, а цього літа приїхала в Тольятті.

Не пропустіть