Газовики переходять на автомобілі КрАЗ

1

Автопарк ПАТ «Укртрансгаз» – оператор вітчизняної газотранспортної системи, поповнився новою аварійної спецтехнікою на базі автомобілів-шасі КрАЗ-63221 в кількості 11 одиниць.

Спецтехніка виготовлена ​​у партнерстві провідних українських виробників: ПАТ «АвтоКрАЗ» та ПАТ «Нефтеавтоматика» (м.Полтава). Нові аварійні машини оснащені сучасним обладнанням і матеріалами, які необхідні для проведення ремонтних робіт на магістральних газопроводах.

Замовник зазначає, що базою спецмашини було не випадково вибрано всюдихідне шасі КрАЗ-63221 (6х6), бо воно краще підходить до тих екстремальних умов, в яких часто доводиться виконувати аварійні роботи працівникам, обслуговуючим газотранспортну систему.

Автомобіль має кунг, який складається з двох частин – пасажирської і агрегатної. Пасажирський відсік має можливість розмістити п’ять чоловік аварійної бригади. У разі необхідності, коли ремонтні роботи проводяться далеко від населених пунктів на віддалених магістралях, працівники можуть переночувати на спеціально обладнаних місцях.

Агрегатний відсік має все необхідне обладнання для оперативного та якісного проведення ремонтних робіт. У комплектації 116 позицій, починаючи від ручного дриля і закінчуючи зварювальним агрегатом і мотопомпою.

Керівництво оператора газотранспортної системи України із задоволенням відзначає необхідність для потреб структурних підрозділів підприємства такої сучасної високоефективної техніки, адже востаннє оновлення парку спецтехніки «Укртрансгаз» відбулося ще в 2001 році.


Не пропустіть