Рідкісний 1960 Jaguar XK150 продали за півмільйона доларів

0

Між сучасним XK і його тезкою з минулого відстань в п’ять десятиліть, протягом яких останній став високо цінуватися серед класичних автомобільних ентузіастів. Таким чином, авто має високу ціну: майже півмільйона доларів…

Ягуар XK150 Drophead Coupe був випущений в кількості всього 264 одиниць, тому зустріти його на дорогах загального користування майже неможливо.

Цей особливий автомобіль випустили у січні 1960 року і відправили в Нью-Йорк, США. Першим його власником був JM Boscoe, який помчав на авто в Сакрамента, штат Каліфорнії. Там автомобіль наїздив 40000 миль (64,374 км), поки не був проданий.

Його новий власник взяв його в Неваду, де він залишався до 2009 року, як виявилось, повністю недоторканим і з тією ж позначкою на одометрі. У тому ж році виробник повернув його назад у Великобританію для ретельного вивчення, яке показало, що Drophead Coupe був повністю оригінальний.

Деякі ознаки корозії змусили власника відреставрувати авто. Після реставрації власник перш ніж продати авто виграв ще декілька конкурсів. “Ягуар XK150, безперечно, один з найшвидших і безпечних автомобілів у світі. Це тихий і виключно вишуканий механізм, слухняний і зручний … ми не знаємо, чи будь-що інше дійсно варте цих грошей, як він”, пише Autocar.

Фото: carscoops.com


Не пропустіть