Українським водіям готують нові норми і правила

У Кабінеті міністрів України всерйоз мають намір скоротити кількість ДТП і знизити смертність на дорогах. У зв’язку з цим, вже до 2020 року для водіїв буде діяти ряд нових норм і правил. Зокрема, про це йдеться в новій дорожній стратегії Кабміну, пише autonews.ua

«Що саме пропонує» Укравтодор “для зниження небезпеки на дорогах: Ми пропонуємо будівництво мінімум 500 кільцевих розв’язок замість сьогоднішня нерегульовані перехрестя, оновлення технічних стандартів для проектування і будівництва дороги, обладнання мінімум 1 тис наземних пішохідних переходів, також це і острівці безпеки, освітлення, якісні дорожні знаки, розмітка», – каже міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Він також зазначив, що в рамках роботи Дорожнього фонду, 5% його надходжень будуть направлятися на заходи з безпеки на дорогах.

«Ми очікуємо, що в 2018 році році ми спрямуємо 1,6 млрд грн на безпеку, в 2019 році – 2,5 млрд, 2020р.- не менше 3,5 млрд грн. Ми повинні до 2020 року скоротити на 50% смертність на українських дорогах», – повідомив міністр.

Стратегія передбачає систематизацію порядків проведення профілактичних наркологічних оглядів, обов’язкових психологічних оглядів водіїв та кандидатів у водії.

Крім цього пропонується підвищення відповідальності за порушення габаритно-вагових норм на дорогах; введення європейської системи допуску до ринку автомобільних перевезень пасажирів і вантажів.


Не пропустіть